اخبار

...
روز جهانی کودک مبارک

اگر به کودکی بازمی‌‌گشتیم، دنیا چه زیبا می‌شد. راستی و درستی و مهربانی، شاد بودن به کوچک‌ترین بهانه و فراموش کردن غم و غصه در کوتاه‌ترین زمان ممکن. کینه نداشتن از هیچ‌کس و بخشیدن زمین و زمان. قهر کردن‌هایی که الکی می‌گفتیم: قهر قهر تا روز قیامت… روز قیامت به فردا صبح هم نمی‌کشید. شب نشده آشتی می‌کردیم. دوستی‌هایمان از صمیم قلب و واقعی بود. نه برای صلاح و مصلحت و استفاده. این بود کودکی!

...
همیشه با آخرین روزهای سال تحصیلی، یکی از جشنهای به یاد ماندنی مدرسه برگزار می شود. امسال نیز مانند هر سال مراسم جشن الفبا بسیار باشکوه وخاطره انگیز برگزار شد.

روزی که در باغ مدرسه جوانه زدی.الف قامتت آنقدر ضعیف وشکننده بودکه شاخ وبرگهای علم جرات نمی کردند روی شاخه هایت لانه بسازندآن روز نمی دانستم چشمان معصومت غریبانه کلمات را می نگرد.ایا روزی به چلچراغ دانش روشن خواهد شدیا نه. امّا هر روز که می آمدی .من شکفتن جوانه های جدیدی رادرتوبه تماشا می نشستم ودردشت سرسبز نگاهت عشق را نظاره می کردم..وامروزکه نیلوفری زیبا در باغ مدرسه شده ای امیدوارم که آموخته باشی

...
درخشیدن همیشگی دختران هدی در جشنواره علمی جابربن حیان

درخشیدن همیشگی دختران هدی در جشنواره علمی جابربن حیان

...
با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان که همیشه افتخار آفرینین.

لیانا فصیح ( کسب مقام منطقه ای نویسنده کوچک- اندیشمند فرداو مقام منطقه ای فعالیت های یادگیری ایام نوروز ) تانیا نوروزی( کسب مقام منطقه ای نویسنده کوچک- اندیشمند فردا)

...
هنر خلاق و شکوفایی خلاقیت در هدی

هنر خلاق و شکوفایی خلاقیت در هدی کارهای خلاقانه دانش آموزان هدی را به دقت مشاهده نمایید. 

...
تقدیر از برگزیدگان کشوری سومین جشنواره ایده های برتر و کسب رتبه دوم کشوری توسط دانش آموزان هدی

تقدیر از برگزیدگان کشوری سومین جشنواره ایده های برتر و کسب رتبه دوم کشوری توسط دانش آموزان هدی در کانون فرهنگی سمیه با حضور آقای شفیع پور معاون وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل امور مجلس ، احمدی نژاد مدیر دانشگاه آزاد ، رحیم سرهنگیان مدیرکل توسعه و کارآفرینی ، لیسی مدیر پژوهشسراهای شهرتهران و ...

...
برگزاری آزمون کانگورو

برگزاری آزمون کانگورو در ریاضیات کانگورو هیچکس بازنده نیست! تمام دانش‌آموزان در هر سطحی می‌توانند در آن شرکت کنند و همۀ شرکت‌کنندگان در آن برنده‌اند؛ هیچ کس در کانگورو بازنده نیست!

...
تشویق کودکان، سازنده یا مخرب؟؟؟؟

تشویق کودکان، مخرب یا سازنده؟؟؟